Welless Spa Praha

Užijte si mimořádný zážitek z wellness Spa manikúry či pedikúry.

Wellness manikúra SPA

Kromě základní manikúry nabízíme v našem studiu kompletní péči pro ruce a nehty - dnes již velmi oblíbenou a populární wellness manikúru.

Jedná se o naprosto luxusní péči a to jak pro ženy, tak i pro muže, jejímž výsledkem jsou krásně vyživené, hebké a omlazené ruce.

Wellness manikúra SPA v našem studiu obsahuje dezinfekci rukou, koupel rukou v solné lázně pro změkčení nehtové kůžičky, peeling rukou, manikúru - tzn. úpravu nehtů, kůžičky v okolí nehtů, přeleštění nehtů, masku na ruce, masáž rukou, po které dochází k jejich prokrvení a v naprosté většině zlepšení citu, parafínový zábal a aplikaci barevného nebo výživného laku dle přání klienta.

Wellness pedikúra SPA

Luxusní, velice žádaná a vyloženě relaxační procedúra, určená ženám i mužům, kdy se Vaše nohy během 120 minut nádherně uvolní s pocitem omlazení a naprosté svěžesti.

Wellness pedikúra SPA u nás zahrnuje dezinfekci nohou, jejich koupel v solné lázni pro změkčení nehtové kůžičky, peeling, suchou, přístrojovou ( medicinální ) pedikúru, úpravu nehtů, kůžičky v okolí nehtů, přeleštění nehtů, masku na nohy, masáž nohou, parafínový zábal a lakování dle přání klienta.

▲ Wellness pedikúra SPA Anabella Praha


Studio Manikúra a pedikúra Praha